Οι 15 Πιο Ελκυστικές Αθλήτριες των Ολυμπιακών Αγώνων του Ρίο που μας Καθήλωσαν με την Γοητεία τους! - Fanpage

Οι 15 Πιο Ελκυστικές Αθλήτριες των Ολυμπιακών Αγώνων του Ρίο που μας Καθήλωσαν με την Γοητεία τους!

Κοιτάζοντας τις πιο εντυπωσιακές αθλήτριες του κόσμου είναι ακόμα ένας λόγος για να παρακολουθήσουμε τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Ρίο. Το πάθος και η ομορφιά είναι ένας εκρηκτικός συνδυασμός που θα σας γεμίσει με ενέργεια και ενθουσιασμό. 

Allison Stokke, Στίβος, ΗΠΑ

1

Doing the little things right makes the big things happen. A-skips with @onexwonder

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Allison Stokke (@allisonstokke) στις

Track daze // ?: @onexwonder Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Allison Stokke (@allisonstokke) στις

Michelle Waterson, Μικτές πολεμικές τέχνες, ΗΠΑ

2

Thank you again @soniakashuk for making me a #KOBeauty #ufc Meet Michelle Waterson #KOBeauty and Professional MMA Fighter. @KarateHottieMMA ??? • • • Hometown: Aurora Colorado 3 Things You Can’t Live Without: My Family, My Planner/Diary,Lip Gloss Best Advice You’ve Ever Received? Don’t ever let anyone get in the way of your dreams…not even yourself!!! Greatest Accomplishment? Having my beautiful baby Girl all natural and winning the Atom Weight World Championship Belt in MMA for an all female organization INVICTA Biggest Fear: Losing my family Who is your female inspiration? Holly Holm UFC Bantam Weight Champ and one of my best friends What do you do to knock out negativity? Get to work!!! Negativity creeps in when a person has doubts, doubts occur when a person is not confident. Confidence is built through practice and Hard work and persistence!!! Build your confidence and the negativity will disappear. What empowers you? Facing my fears empowers me!!! There is no greater feeling that starring down your deepest darkest fears straight in the face and saying, «come get some!!!» #Regrann

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Michelle Waterson (@karatehottiemma) στις

3 Melanie Adams, Άλμα επί κοντώ, Αυστραλία4 5 Antonija Misura-Sandric, Μπάσκετ, Κροατία6

Ellen Hoog, Χόκεϊ επί χόρτου, Ολλανδία

7

8

??? credits: @elmarkrop fotografie, @fabiennejans make-up en @lisadymph styling #inperfecteconditie

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Ellen Hoog (@ellen_hoog) στις

Ana Ivanovic, Τένις, Σερβία9

?? @johnrussophoto #amazing #shoot #napavalley Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Ana Ivanovic (@anaivanovic) στις

Dinner with friends!!! ??????#castellodiamorosa #napavalley #cabernetsauvignon @hairromeo @augustdering @johnrussophoto @zlatkonovkovic #dejan

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Ana Ivanovic (@anaivanovic) στις

Hope Solo, Ποδόσφαιρο, ΗΠΑ10

So grateful for all the amazing photographs @sweatengine this weekend in NYC — here’s one of my favorite! Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Hope Solo (@hopesolo) στις

Sophie Horn, Γκολφ, Μεγάλη Βρετανία11

#sophiehorn Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης DiamondRock (@diarock) στις

Maria Kirilenko, Τένις, Ρωσία

12

Here we go, Davay!!!? Another 3 sets. ? #semifinal #singles and #doubles #StillAlive #FightIsmyStrength #IToldYou #StrongRussianWomen #MariaKirilenko

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης ?Maria Kirilenko? (@mariakirilenko87) στις

Genie Bouchard, Τένις, Καναδάς13

Rosie the Riveter ???? Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Genie Bouchard (@geniebouchard) στις

Havin fun in Montreal

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Genie Bouchard (@geniebouchard) στις

Camille Leblanc-Bazinet, Άρση βαρών, Καναδάς14 15 16 Leryn Franco, Στίβος, Παραγουάη17

Amber Hill, Σκοποβολή με δίσκους, Μεγάλη Βρενία

18

Caroline Wozniacki, Τένις, Δανία

19

As much as I love the view from up there, it’s much nicer down on court! @esquire @pamela_hanson

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Caroline Wozniacki (@carowozniacki) στις

Michelle Jenneke, Τρέξιμο μετ εμποδίων, Αυστραλία20

The cutest little training partner! My coach’s daughter challenged me to a race today ? #cute #roadtorio Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Michelle Jenneke (@mjenneke93) στις

Credit: brightside.me

Αφήστε το σχόλιο σας: